EN - FR

50 YILI AŞKIN DENEYİM Firmalarımız 1960’lı yıllardan beri istanbul’da ve Türkiye’nin çeşitli illerinde özel ve resmi projeleri başarıyla bitirmiştir. Resmi işler arasında S.S.K. ve D.M.O. gibi kuruluşların çeşitli hastane, dispanser, genel müdürlük işleri bulunmaktadır. Bunların dışında da İstanbul ve Ege sahil bölgelerinde çok sayıda konut ve ticari alan inşa edilmiştir.

GÜVENİLİR

VE KALİTELİ İŞ

Günümüzde de İstanbul Anadolu yakası ve Ayvalık bölgesinde konut ve ticari inşaat faaliyetleri devam etmektedir. Geçmiş tecrübelerini günümüzün teknolojisiyle birleştirip, güvenilir ve kaliteli iş yapma ilkelerine bağlı kalarak gelişimini sürdürmektedir. İnşaat dışında grubumuzun Turizm ve Dış Ticaret faaliyetleri de bulunmaktadır.

TURİZM & DIŞ TİCARET Alakart Turizm özellikle Orta Asya ve İpek Yolu üzerinde bulunan ülkeler olmak üzere yurtdışına seyahat organizasyonları, butik ve gurme turlar yapmaktadır. Ayrıca grubumuz Hindistan’daki Manish Packaging firmasının Türkiye temsilcisi olarak ülkemizdeki çeşitli ambalaj firmalarına plastik film tedarik etmektedir.

?
Blancpain Replica Watches Roger Dubuis Replica Watches Chopard Replica Watches Corum Replica Zenith Replica Watches Swiss Made Replica Watches